MENÜ
ilahi ve ezgi ekibi

İlahi grubu, ilahi ekibi diye adlandırılıyor olsa da biz Grup Nevâ olarak bu şekilde bir ayrıştırmaya girmemeyi tercih ediyoruz. Çünkü programlarımızda ilahiler, ezgiler ve marşlardan oluşan repertuarlar ile çıkarak tamamen ortamın atmosferine göre, misafirlerin tercih eserlerine göre seçeneklerle devam ediyoruz.

Semâzenli ilahi grubu olduğu gibi Semâzenli ezgi grubu da bizim ekiplerimize uygun bir tarif biçimi diyebiliriz. Standart repertuarlar değil, günün anlam ve önemine en uygun eserlerden oluşan doğaçlama repertuarlar daha zengin bir program akışı sağlamaktadır.

Siz nasıl adlandırıyorsunuz farketmez lakin bizleri ilahi ekibi, ilahi grubu, ezgi ekibi, ezgi grubu tanımıyla programlarınızda görmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

08503467276 / 05352854646

ilahi ve ezgi ekibi

Peki bu ilahi ve ezgi grubu dediğimiz ekiplerimizde kimler var?

Öncelikle şunu bilmenizi isteriz;

Standart şekilde değil gruplarımız. Yani sizlerin tercih ettiği şekillere göre ekipler oluşturabilmekteyiz. Genel olarak sunucu, sanatçı, müzisyen, semâzen şeklinde gruplar oluşturabilmekteyiz. Program akışı içerisinde siz nelerin olmasını istiyorsanız biz de onları ilave ederek size bir ilahi ve ezgi grubu oluşturabiliyoruz.

Yine aklınıza takılan tüm detaylı bilgileri sizler için her zaman hazır olan Grup Nevâ müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz.

08503467276 / 05352854646

ilahi ve ezgi ekibi

Şüphesiz hemen herkesin merak ettiği bu grupların sanatçılarıdır. Çünkü bu en önemli gününüzde sahnede ipi göğüsleyecek sanatçının sesini, duruşunu, okuduğu eserleri, insanlarla olan iletişimlerini merak etmektesiniz.

Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki; Çalıştığımız bütün sanatçılar yani solistler piyasa içerisinde belli bir yeri olan, tecrübesi ile kapasitesi yüksek olan kişilerden oluşuyor. En az sizin kadar biz de o günü riske atmak istemiyoruz. Çünkü biz bu işi bir defaya mahsus değil, uzun yıllar devam etmek amacıyla ve yaptığımız işleri örnek olarak sunabilmek adına gerçekleştiriyoruz. Bütün çalıştığımız sanatçılar aynı lezzette ve aynı kalitede, akıllarda güzel hatıralar bırakacak programlar gerçekleştiriyor.

Bizim her daim prensibimiz olan "Her şey para değildir!" anlayışımız daha güzel kazançları beraberinde getiriyor.

Siz yine de detaylı bilgi edinmek için bizlere 08503467276 veya 05352854646 numaralı telefonlardan ulaşarak aklınızdaki soru işaretlerini kaldırabilirsiniz.

ilahi ve ezgi ekibi

Program akışımız sizin organizasyon içeriğine göre hazlanmaktadır. Ekibimiz içerisinde programın sunumunu gerçekleştirecek olan arkadaşımız program öncesinde sizden aldığı bilgilerle bir akış hazırlayıp hepsine bir süre ve sıralama oluşturur. Sonrasında herşey sırasıyla devam eder. Tabi ki tecrübelerini de sizlerle paylaşarak herhangi ani bir değişiklik gereken zamanlarda olaya müdahale ederler.

Genel olarak program akışımız şu şekildedir;

Açılış konuşması
Kur'an-ı Kerim (Aşr-ı Şerif 5dk.)
Günün anlam ve önemine dair paylaşımlar.(Ara ara)
İlahiler eşliğinde Semazen gösterileri
İlahiler, Ezgiler ve Marşlar
Dua
Kapanış.

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için dilediğiniz zaman bizlere hem telefon hem de WhatsApp uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

08503467276 / 05352854646

islami düğün

Aslında biz tüm Türkiye' de ve Avrupa' da hizmet veren sayılı kuruluşlardan biriyiz. Fakat yerel ekiplerle çalışmayı tercih etmediğimizden dolayı bütün profesyonel ekiplerimiz İstanbul ve Kocaeli' de. Bu sebeple diğer illerimiz için zaman zaman sabit maliyetlerle çalışmalar yapmaktayız. İstanbul ve Kocaeli dışındaki organizasyonlarınız için bizleri arayıp fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Hemen bilgi almak için 08503467276 numaralı telefonumuzu arayabilir veya 05352854646 numaralı WhatsApp hattımızdan bizlere mesaj yazabilirsiniz.