MENÜ
islami düğün

Allah' ın emri ile çıkılan bu yolda meşakkatli bir süreç sonrası en önemli günlendendir hem nişan, hem düğün. İşin final kısmıdır aslında! Ve unutmayın ki onca hengâme sonrasında sizi bekleyen en can alıcı organizasyondur. Kusursuz olmalıdır çünkü tekrarı yoktur ve sonraki hayat yolunuzun ilk adımıdır. Bazen o kadar şey için uğraştığınızı düşünürsünüz ve düğün en kolayı gibi görünür ama aslında hiç öyle değildir. Çünkü düğün organizasyonunuza kadar herşeyi kendiniz bilirsiniz, unutmayın ki o gün asıl sahneye çıkacağınız ilk gündür. Eşinizin, dostunuzun, yakın arkadaşlarınızın, akrabalarınızın ve hayatınızı birleştirdiğiniz kişinin karşısına çıkacağınız ilk gündür. İlk izlenim! Nişan ise bunun tam bir provasıdır. Bu özel gününüzü kesinlikle riske atmak istemezsiniz değil mi? Bu sebeple gelin bu işi yıllardır yapan Grup Nevâ' nın tecrübeleriyle kusursuz tamamlayın. Daha net söyleyelim, bu işi bize bırakın!

islami düğün

Tabi ki en çok merak edilen kısım bu! Siz program tarihinizi ve programın gerçekleşeceği mekânın rezervasyonunu yaptıktan sonra bizleri arayarak nasıl bir organizasyon yapmak istediğinizi yani hayallerinizi paylaşıyorsunuz. Bizler de tam olarak sizin ne istediğinizi yıllardır edindiğimiz tecrübelere dayanarak iyi bir şekilde anlayacak ve size seçenekler sunacağız. Sunduğumuz seçenekler içinde en çok beğendiğiniz paketimizi en uygun fiyatıyla bizlerden talep edeceksiniz ve anlaştıysak telefonu kapatıp o günü artık düşünmekten vazgeçip o güne kadar olan işlerinizi gönül rahatlığıyla yapacaksınız. Çünkü çok iyi biliyoruz şu dönemde çektiğiniz stresin derecelerini. Biz kaç kişi evlendirdik bugüne kadar biliyor musunuz? Yaklaşık 1500 çift... Belki de daha fazlası... Yani yemek yerken, su içerken olağan bir hal alıyorsanız biz de düğün yaparken bu kadar rahat olabiliyoruz. Çünkü gerçekten biz bu işi çok iyi biliyoruz. Unutmadan, biz sizin ne kadar masraflı bir yolda yürüdüğünüzün de farkındayız, bu sebeple sizin bütçenize de uygun hareket ediyoruz.

islami düğün

Diyorsunuz ki süslü kelimeleri bir kenara bırakın ve bana o gün neler yapabileceğinizden bahsedin... Doğru! Ama sanatımız henüz yazılarımızda başlıyor unutmayın! :) Özetle biz, sizin davetlilerinizi hiç bir zaman sıkmak istemeyiz. Yani insanların sıkılacakları şeylerin ne olduğunu da bu sebeple bugüne kadar iyi tecrübe edindik. Net olalım, sizin, eşinizin, ailelerinizin, akrabalarınızın, dostlarınızın mutluluğunuzu paylaşmak istediği, yüzlerinin güldüğü, "Oyy maşaallah! Ne kadar yakışıyorlar, Allah mesut, bahtiyar eylesin" dedikleri, diyecekleri, demelerini istediğimiz bir yerdeyiz. Bu sebeple tüm ekibimiz o gün orada o mutlu ve gülen yüzlerden "Bu ekibi nereden bulmuşlar, adamlar tıkır tıkır ne güzel işleyen bir organizasyon yapıyorlar" cümlelerini duymak için herşeye dikkat edecekler...

islami düğün

Öncelikle ekibimiz herkesten önce orada olur. Ses sistemi ile ilgili salon işleyişiyle ilgili izlenimlerini ve tespitlerini yaparlar. Kafalarındaki soru işaretleri gittiği an bekleme müzikleri çalmaya başlar. Bu sırada açık konuşalım etrafta çay içecek bir yer varsa biz kesin oradayız... :) Genelde konvoyla birlikte herkes gelir, bizim ilk işimiz gelin ve damadı ziyaret edip o streslerini biraz olsun hafifletebilmektir. Sonra programı sunacak arkadaşımız program içeriği ile ilgili karşılıklı notlar alır, içerikte neler olacağının analiziyle program akışını aynı anda yaparak herkesin hazır olduğu anı beklemeye başlar. Açılış konuşmasıyla misafirlerin nabzını ölçecek coşkuda alkışını aldıktan sonra Kur'an-ı Kerim tilaveti(minimum süre ile) yapılır. Sonrasında günün anlam ve önemine yakın süslemelerle bir sohbet gerçekleşir. Bu bölüm sohbet diye bilinse de aslında yine misafirlerle iletişim halinde, ortak değerlerimiz, ortak hassasiyetlerimiz üzerine kesinlikle siyasete girilmeden muhabbet ediyoruz diyebiliriz. Ve sanatçımız sahneye davet edilir... Program içeriğine eğer Semâzen gösterisi eklemişsek Semâzenler sanatçının okuduğu eserlerle Semâ yaparlar. Peki ya repertuar? İşte aslında en çok merak edilen kısımlardan biri de bu! En çok sevilen, en çok dinlenen ve manevi duygular taşıyan, yeri geldiğinde hareketlenebilen eserler okuyoruz. Repertuarımız ilahiler, ezgiler, marşlar ile birbirine harmanlanmış eserlerden oluşuyor. Zaman oluyor ki Türk Sanat Musîkisine, Türk Halk Musîkisi eserlerine bile değebiliyoruz. Buralar bizde siz hiç merak etmeyin :) Seçtiğiniz paket içeriğine göre ney dinletisi, enstrümantal gösteriler gibi bir çok etkinlik gerçekleştirebilmekteyiz.

Siz bizi bir arayın :) 08503467276 ... Bu numara cep telefonlarımıza bağlıdır, mesaj da gönderebilirsiniz, e-posta da gönderebilirsiniz, WhatsApp var sonra 05352854646 zaman zaman ne olacak bu düğün diye gece uyku tutmayanların dahi ulaşabildikleri. Sizler de rahat olun biz size her saat hizmet vermeyi kabul ediyoruz.

islami düğün

Aslında biz tüm Türkiye' de ve Avrupa' da hizmet veren sayılı kuruluşlardan biriyiz. Fakat yerel ekiplerle çalışmayı tercih etmediğimizden dolayı bütün profesyonel ekiplerimiz İstanbul ve Kocaeli' de. Bu sebeple diğer illerimiz için zaman zaman sabit maliyetlerle çalışmalar yapmaktayız. İstanbul ve Kocaeli dışındaki organizasyonlarınız için bizleri arayıp fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Hemen bilgi almak için 08503467276 numaralı telefonumuzu arayabilir veya 05352854646 numaralı WhatsApp hattımızdan bizlere mesaj yazabilirsiniz.