MENÜ
islami düğün

Hz. Mevlâna Celaleddin-i Rûmi' den bugünümüze kadar uzanan ve sembolik olarak kainatın yaradılışını, insanlığın dirilişini, Allah' a olan kulluğun idrakı ile "İnsan-ı Kamil" e doğru yönelişini ifade eder.

Bugün hemen hemen bir çok organizasyonda karşımıza çıkan, tercih edilen ve düğün atmosferini başka bir noktaya taşıyan Semâ gösterileri maneviyatımızı arttırmak adına güzel bir hareket olarak devam etmektedir. Semazen ekiplerimiz ise bu mirası günümüzde en doğru şekliyle yansıtabilen, eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

Düğün organizasyonlarında özellikle Semazen Gösterisi bölümünde klasik eserler tercih etmekte olup Semâ ile uyumlu ilahiler okumaktayız. Misafirlerinize eksiksiz ve bambaşka bir düğün organizasyonu yaşatmak adına Semâzen ekibi tercih etmenizi öneriyoruz. Fiyat hususu programın yapılacağı yer ve program içeriğine göre değişmekte olduğundan mutlaka bizlere ulaşıp fiyat bilgisi edinmenizi isteriz.

08503467276 / 05352854646

islami düğün

Evlilik organizasyonlarında olduğu gibi Sünnet Organizasyonlarında da sıkça tercih edilen Semâzen gösterileri, sünnet olan delikanlımızın bilinç altında yerini alan, tüm anne ve babaların hayırlı bir evlat olmasını arzuladığı delikanlılarımızın, aile dostlarının, akrabaların bulunduğu bir düğün ortamında hepimizi maneviyata taşımaktadır.

Eğer bir sünnet düğünü organizayonu varsa içinde mutlaka Semazen gösterilerine yer verilmesi gerektiğini düşünürüz. Emin olun en az sizler kadar, bizler kadar, misafirler kadar çocuklarımız da bu maneviyata şahitlik etmiş olacaklardır.

Ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı o büyülü dakikaları izlediğinizde siz de anlayacaksınız. Semazen fiyatları için ve semazenli sünnet organizasyonları için fiyat almak adına Grup Nevâ olarak bizleri 08503467276 numaralı telefondan arayabilir veya dilediğiniz zaman dilediğiniz saatte WhatsApp numaramız 05352854646 ' ya mesaj yazabilirsiniz.

islami düğün

Kına gecesi organizasyonları genel olarak bayanlara özel programlarla tercih edilse de karışık kına organizasyonlarına da zaman zaman şahit olmakta ve bu organizasyonları gerçekleştirmekteyiz. Gerek bayanlara özel, gerek karışık organizasyonlarda hem bayan Semazen hem de erkek Semazen sağlamaktayız.

Bunun yanı sıra çocuk semazenlerimiz de eğitimcileriyle birlikte programlara katılmaktadır. Kına gecesi organizasyonlarında bayan Semazen düşündüğünüz takdirde Grup Nevâ olarak eğitimli bayan Semazen temini sağlamaktayız. Fiyat bilgisi için bizleri 08503467276 numaralı telefondan arayabilir, ya da 05352854646 WhatsApp numaramızdan dilediğiniz zaman mesaj yazabilirsiniz.

Not: Yetişkin ve çocuk erkek Semazenlerimiz bayanlara özel programlara tercih edildiğinde katılabilmektedirler. Lakin bayan Semazenlerimiz sadece bayanlara özel organizasyonlara katılmaktadır.

islami düğün

Programlarınızda hem ezgiler ve marşlar okunmasını istiyorsunuz ama aynı zamanda Semâzenler de olsun istiyorsunuz...

Bizler Grup Nevâ olarak bu talebinize cevap verebiliyoruz. Zaten genel olarak program formatınıza uygun olan ezgi ve marşlar seslendiriyoruz.

Hem ezgi grubu hem de Semâzen grubu bir arada Grup Nevâ farkıyla olabilmektedir. Bunun için lütfen bizlerle iletişime geçiniz!

08503467276 / 05352854646

islami düğün

Aslında biz tüm Türkiye' de ve Avrupa' da hizmet veren sayılı kuruluşlardan biriyiz. Fakat yerel ekiplerle çalışmayı tercih etmediğimizden dolayı bütün profesyonel ekiplerimiz İstanbul ve Kocaeli' de. Bu sebeple diğer illerimiz için zaman zaman sabit maliyetlerle çalışmalar yapmaktayız. İstanbul ve Kocaeli dışındaki organizasyonlarınız için bizleri arayıp fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Hemen bilgi almak için 08503467276 numaralı telefonumuzu arayabilir veya 05352854646 numaralı WhatsApp hattımızdan bizlere mesaj yazabilirsiniz.