MENÜ
kına gecesi organizasyonu

Genellikle bayanlara özel gerçekleştirilen bu organizasyonlarda özellikle düğün öncesi eğlencenin zirvesine ulaşmak isteyen organizasyon sahiplerine bir müjdemiz olduğunu belirtmek istiyoruz.

DOĞRU ADRESE HOŞ GELDİNİZ! :)

Bayan Dj, Dans grubu, Davulcu Kızlar, Rengarenk Kemerleri, Dansçı Kızlar, Nedimeler, Kaftanlar, Bayan Solist, Hint Kınacısı, Kına Malzemeleri ve daha bir çok hizmetin adresi Grup Nevâ bayanlara özel kına gecesi organizasyonlarında sizlere profesyonel ekipleriyle hizmetler sunuyor...

08503467276 / 05352854646

bayan ilahi grubu

Sohbetli Kına Organizasyonu tercih eden değerli müşterilerimiz için yine bayan ilahi ekibi ve dini kına organizasyonu hizmeti vermekteyiz.

Kur'an-ı kerim, sohbet, dini şiirler, ilahilerle kına gecesi organizasyonu adına Nevâ Bayan İlahi Grubu aynı zamanda erkek semâzen, çocuk semâzen ve bayan semâzen ile bayan neyzen, bayan müzisyen, bayan solistlerden oluşmaktadır.

Tercihlerinize göre paketler oluşturabilmekte ve eşsiz bir dini kına organizasyonu gerçekleştirmekteyiz. Detaylı bilgi almak ve fiyat öğrenmek için bizlere hiç vakit kaybetmeden iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

08503467276 / 05352854646

kına gecesi organizasyonu

Kına paketleri, içeriklerinde hazırda paketlerimizin yanı sıra, tercihlerinize göre opsiyonel paketler de oluşturabilmekteyiz.

Eğlenceli kına paketleri, dini kına paketleri, gelin hamamı, kaftanlar, renkli davul şovları, şerbetçi ve kahveci güzeli, hint kınacısı, kına tahtı, kına cibinliği ve kına minderleri, bayan dj, bayan solist, hediyelik kuru kınalar, nedimeler, shakira kemerleri, lokum tepsisi, damat için kostüm, el gülleri, el mumları, kına sepeti, kına tepsisi, gelin duvağı, gelin eldiveni, kına sehpası, kına testisi ve daha daha bir çok seçenek sizleri bekliyor...

Hemen bütçenize uygun bir paket oluşturmak için bizlere 08503467276 veya 05352854646 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

hint kınacısı

Kına geceleri ve kına seramonileri artık birbirinden güzel şekiller alıyor...

Özellikle kına geceleri organizasyonlarında, özel günlerde, özel mekanlarda, toplantılarda, hemen her yerde birbirinden güzel motifleri işleyen profesyonel kınacılarımız hem sizlere, hem misafirlerinize saat başı veya program başı ücretlerle hint kınası hizmeti sunmaktadır.

Yetenekli ellerimizden değerli misafirlerinize süprizlerde bulunmak için bizleri 08503467276 numaralı telefondan arayabilir veya 05352854646 numaralı WhatsApp telefonumuza mesaj gönderebilirsiniz.

islami kına ekonomik paket broşürü islami kına klasik paket broşürü islami kına lüks paket broşürü

Detaylı görüntülemek için görsellerin üzerini tıklayabilirsiniz!