MENÜ
okul program sunucusu

Bir çok etkinlikte önemli bir detay olsa da genelde gözden kaçabilen bir detaydır sunucu. Ve aslında bizce organizasyonun direğidir tabiri caizse.

Ve malesef bazen "Ne olacak biri çıkıp sunar" diye geçiştirilen sunuculuk hizmeti program zamanı geldiğinde her şey ne kadar kusursuz olsa da eksik kalış sebebidir. Biz söyleyelim de :)

Bu işi çok iyi yapıyoruz yani bilginize (:

O kadar emek verip bir şeyler hazırladınız, planladınız... Bizce eksik kalmayın, ve bizi arayın kalan eksikleri, açıkları, boşlukları tamamlayacak profesyonel sunucumuzu size anlatalım!

08503467276 / 05352854646

okul program sunucusu

Bu sorunun cevabı bizde şu;

- Organizasyon olacaksa sunucusuz olmamalı!

Yine bir kaç örnek verelim hem siz hem google amca öğrenmiş olsun ;)

Anaokulu dönem içi ve yıl sonu gösterilerinde sunucu, kreş dönem içi ve yıl sonu gösterilerinde sunucu, çocuk yuvası dönem içi ve yıl sonu gösterilerinde sunucu, sübyan okulu dönem içi ve yıl sonu gösterilerinde sunucu, okul programları dönem içi ve yıl sonu gösterilerinde sunucu, çocuk programlarında sunucu, düğün, kına gecesi, nişan programında sunucu, konser etkinliklerinde sunucu, dernek programlarında sunucu, radyoda sunucu, tv sunucusu... Kısacası sunucu her yerde her şey...

Olmalı mı olmamalı mı? Sebepleri, sonuçları, neticeleri ve diğer merak ettikleriniz için mutlaka bizi arayın! 08503467276 veya WhatsApp 05352854646

okul program sunucusu

Başta da belittiğimiz gibi sunucu bütün programların olmazsa olmazıdır. Ve sunucusuz bir program gövdesiz ağaca benzer.

Sunucu programın nasıl, ne zaman başlayacağını, nasıl ilerleyeceğini, ne zaman biteceğini, hangi sürelere ihtiyaç olduğunu, içerikteki etkinliklerin hangi sıralamayla yapılacağını, hangi zaman dilimine denk gelmesi gerektiğini planlar.

Belki "Sunucu" denildiği zaman çok bir iş yapmıyor gibi görünse de aslında programlarda en çok işi ve en ağır yükü sunucu üstlenir. Program akışında aksilikler olmaması adına veya yaşanabilecek aksilikleri kıvrak zekâsıyla örtebilecek, pratik, diksiyonu düzgün, akıcı anlatıma sahip olan bir sunucu mutlaka gerekmektedir. Tabii ki bütün bu özellikler deneyim ve tecrübeyle sabittir.

Bu sebeple bu hizmeti verirken çalıştığımız bütün sunucularımızda aradığımız öncelikler bunlardır. Organizasyonunuzu riske atmayın, her eline mikofon alanın sunucu olamayacağını bilmenizde fayda var.

Profesyonel sunuculuk hizmeti için bizden destek alabilirsiniz. Hatta dilerseniz vakit kaybetmeden hemen 08503467276 / 05352854646

okul program sunucusu

Her şeyi tadında uygulamak gerektiği felsefesiyle ekiplerimizi özenle oluşturduğumuz organizasyon hizmetlerimizde hem sizi, hem misafilerimizi birbirinden güzel ve değerli eserlere doyuracak sahne deneyimli, piyasada muhakkak belirli bir kitle edinmiş ve tanınmış isimlerle programlarınıza misafir oluyoruz. Bu sebeple repertuarı tüm cemiyetler için uygun bir şekilde hazırlıyoruz.

Sünnet cemiyetleriniz için ilahi ve ezgi grubumuz çeşitli sayılarda ekiplerle bizlere ulaşmanızı bekliyor!

Hem ezgi grubu hem de Semâzen grubu bir arada Grup Nevâ farkıyla olabilmektedir. Bunun için lütfen bizlerle iletişime geçiniz!

08503467276 / 05352854646